Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Haartondeuse WAHL COLOR PRO cordless combo oplaadbaar + mini tondeuse
34€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | WAHL |
| Type tondeuse | Haartrimmer |
| Bruikbaar tijdens het opladen | Ja |
| Autonomie | 60min |
| Oplaadtijd (Uur) | 20 |
| Aantal kniphoogten | 9 |
| Minimale snijhoogte (cm) | 0,6mm |
| Maximale snijhoogte | 25mm |
| Aantal opzetstukken | 8 |
| Type reiniging | Handmatig |
| Toebehoren. | Scharen, Mini Maaier Batterijen., Opbergtas |
| Aanvullende kenmerken | -8 kleurgecodeerde opzetkammen voor verschillende kniplengtes (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm, 16 mm, 19 mm, 22 mm, 25 mm) -Mini batterijtrimmer (1 x AA, niet inbegrepen) : 0,06 mm |
| Afmetingen product | H 15,5 cm x L 7 cm x D 23,9 cm |
| Afmetingen pakje | H 15,5 cm x L 7 cm x W 23,9 cm |
| Brutogewicht | 0,77kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | WAHL FRANCE SAS |
| Postadres | 1C RUE FOCH 67450 MUNDOLSHEIM |
| E-mailadres | INFO@WAHLFRANCE.COM |
| Artikelcode | 960612 |
Rated 4 van de 5 door Marcus uit Très content et agréablement 😲 surpris, rapport qualité prix excellent
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 4 van de 5 door Touf uit Très bien et léger J'ai acheté ce produit car pas chère et bien fonctionnel
Datum plaatsing: 2026-03-01
Rated 5 van de 5 door margot34 uit tondeuse à cheveux et barbe Super coupe bien les cheveux et la barbe très bien
Datum plaatsing: 2026-02-17
Rated 5 van de 5 door Herve uit Parfait Puissante et sans fil , multitude de sabots plus accessoires Plus le petite tondeuse à part L équipement est complet Impeccable
Datum plaatsing: 2025-12-28
Rated 4 van de 5 door Steatos uit Bonne tondeuse Bonne tondeuse très bonne autonomie , justela petite tondeuse bruyante.
Datum plaatsing: 2025-12-11