Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Haardroger BELLISSIMA MY PRO DIFFON DF1 3000
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | BELLISSIMA |
| Toesteltype | Warme Lucht Diffuser |
| Aantal snelheden | 2 |
| Temperatuurniveau | 2 |
| Koude lucht | Nee |
| Vermogen (W) | 700W |
| Lengte van de snoer | 2,2m |
| 360° draaibaar snoer | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Voor samengestelde en gedefinieerde krullen, gehydrateerd dankzij de juiste warmte van keramiek. De Bellissima Diffon DF1 3000 is de warme lucht diffuser die diffuser en haardroger in één enkel toestel combineert en een anti-pluis en anti-uitdroging werking heeft. Perfect, zelfs op reis. Diffon is specifiek voor krullen omdat het met 700 W vermogen het haar langzaam droogt, voldoende om de krul gedefinieerd te houden zonder pluis-effect. Diffon Ceramic is ideaal om krullen comfortabel en zorgeloos te drogen: het is licht, handig vast te houden en te gebruiken over het hele hoofd. De diffuser is geïntegreerd en kan dus niet vallen, en het rooster is speciaal ontworpen om vervelende haarverstrengelingen in de ventilator te voorkomen. De zachtheid van het drogen wordt gegarandeerd door het innovatieve Dry Care systeem dat zorgt voor je krullen. Je kunt kiezen uit twee verschillende temperaturen, afhankelijk van de haarlengte: beschermde krullen, gedefinieerde plooien! * Keramische technologie voor beschermd en glanzend haar. Anti-pluis en anti-uitdroging werking * Curls Booster System: gecombineerde werking van het geperforeerde rooster en de 12 lange vingers om krullen in vorm en samenhangend te houden * Dry Care System: zachte droging voor elastische krullen zonder pluis-effect * Handvat voor eenvoudig gebruik over het hele hoofd * 2 lucht-/temperatuurniveaus voor gepersonaliseerd drogen * Afneembaar filter voor gemakkelijk reinigen |
| Afmetingen product | H 1 cm x L 20 cm x D 13,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 21 cm x L 14 cm x W 14 cm |
| Brutogewicht | 0,752kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TENACTA SAS |
| Postadres | 233 RUE DE LA CROIX NIVERT 75015 PARIS |
| E-mailadres | INFO@TENACTAGROUP.COM |
| Artikelcode | 980469 |
Rated 4 de 5 de Marie par Très bon diffuseur même pour cheveux courts 2 mode de diffuseur et même chaleur pour la puissance. Donc parfait pour les boucles.
Date de publication: 2026-04-17
Rated 5 de 5 de Mbkh par Top Ce sèche cheveux pour cheveux bouclés est vraiment top, deux chaleurs doux et très léger
Date de publication: 2026-04-08
Rated 5 de 5 de Ghislaine par Parfait pour les cheveux ondulés à crépus Sèche cheveux diffuseur parfait pour moi & mes cheveux ondulés. Pas d'accessoires car le diffuseur est directement intégré au sèche cheveux, ce qui est très bien pour ne pas égarer une partie au fil du temps. Ne brûle pas les cheveux ni le cuir chevelu. Évidemment, le sèche cheveux ne convient pas pour les cheveux lisses & ne fait pas lisseur mais c'est bien indiqué sur la boîte. Je recommande à toutes les personnes ayant des cheveux ondulés à crépus.
Date de publication: 2026-03-10
Rated 5 de 5 de Zaza par Très bon produit ! Très bon produit ! Donne de jolies boucles tout en séchant. Facile d'utilisation.
Date de publication: 2026-02-23
Rated 5 de 5 de Nathy57 par Très bien Très contente de mon achat. Définit bien mes boucles
Date de publication: 2026-02-21