Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Gaming stoel AMSTRAD AMS ULTIMATE LED zwart
89€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMSTRAD |
| Producttype | Gaming Stoel |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Kunstleer |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Schuimdichtheid (kg/m3) | 50 |
| Maximaal ondersteund gewicht | 130kg |
| Type cilinder | Klasse 4 |
| Liggende rugleuning | Ja |
| Maximale kantelhoek | 135° |
| Wipstoel | Nee |
| Verlichting | Oui |
| Afmetingen voorwielen | 2" |
| Aanvullende kenmerken | Belangrijkste kenmerken: ► Statisch of automatisch dynamisch RGB LED-verlichting ► Afstandsbediening inbegrepen ► Bekleding met ruitmotief Specificaties: - Kleur: zwart & grijs - Afstandsbediening voor bediening - 366 automatische of handmatige lichtmodi - Vaste kleurmodus: Rood, Groen, Paars, Geel, Blauw en Cyan - Snelheids- en intensiteitsregeling van effecten - 2 armleuningen - Lendenkussen & hoofdsteun - Diepte: 47 cm - Zitbreedte (tussen de armleuningen): 47 cm - Rugleuningbreedte: 54 cm - Zithoogte: van 42 tot 52 cm - Maximaal draaggewicht: 130 kg - Gewicht: 14 kg - Voeding via 2m USB-kabel type A (afneembare kabel inbegrepen) - Houder om je powerbank onder de zitting te plaatsen Opmerking: de LED’s vereisen een externe voeding van minimaal 2A, niet inbegrepen, zoals een USB-netadapter of powerbank... |
| Afmetingen product | H 127 cm x L 61 cm x D 57 cm |
| Brutogewicht | 15,5kg |
| Afmetingen pakje | H 25,5 cm x L 59 cm x W 81 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 983295 |
Rated 5 de 5 de Jack25 par Très confortable Chaise de bureau très confortable beaucoup moins chère que dans un magasin de meubles
Date de publication: 2025-11-27
Rated 5 de 5 de Avec vous par bien pratique super Fauteuil , montage très facile , j'aime bien , merci
Date de publication: 2025-01-30
Rated 5 de 5 de Cve74 par Nickel Siège top fonctionne très bien très facile à monter en 5 minutes
Date de publication: 2025-01-28
Rated 5 de 5 de coco par Très bon produit Mon petit fils adore confortable et très moderne Je recommande
Date de publication: 2025-01-28
Rated 5 de 5 de Joee par Le produit est top Mon fils adoré avec les led confortable à voir le similie sur le temp
Date de publication: 2025-01-20