Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Fornuis gemengd FAGOR FACM1003S
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | FAGOR |
| Verwarmingswijze | Gas En Elektrisch |
| Aantal kookzones | 4 |
| Ontsteking | Knop |
| Energietype van de vuren | Gemengd Gas En Elektrisch |
| Vermogen vuren (W) | 6 750W |
| Type oven | Hetelucht |
| Inhoud | 65L |
| Schoonmaken van de oven | Katalyse |
| Vermogen oven (W) | 2 300W |
| Energieklasse | A |
| Toebehoren. | 1 lèchefrite + 1 grille |
| Kookbeveiliging | Thermokoppel |
| Te weten | Pour l’installation et la mise en service de votre produit, contrôlez que vous avez tous les éléments nécessaires à son utilisation. Le câble électrique et la prise peuvent ne pas être fournis. Vérifiez la caractéristique "câble(s)". Pour un produit fonctionnant au gaz, sachez que le tuyau de gaz n’est jamais fourni. |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 60 cm x D 60 cm |
| Breedte | 60cm |
| Afmetingen pakje | H 85 cm x L 60 cm x W 60 cm |
| Brutogewicht | 46,5kg |
| Kleuren | Grijs |
| Artikelcode | 10017856 |