Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Espressomachine KRUPS YY5679FD Neo Latte
89€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | KRUPS |
| Kleuren | Wit |
| Systeem | Composteerbare Neo-Cups Voor Thuis |
| Aantal tassen | 1 |
| Inhoud | 1,3L |
| Afneembaar reservoir | Ja |
| Zichtbaar niveau | Ja |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Capsulerecuperatiebak | Ja |
| Vermogen (W) | 1 600W |
| Afmetingen pakje | H 42 cm x L 22,5 cm x W 47,5 cm |
| Nettogewicht | 5kg |
| Brutogewicht | 5,6kg |
| Artikelcode | 10013331 |
Rated 1 de 5 de Anonyme par Nul de chez nul Zéro Franchement nulle, je la déconseille totalement. J'ai perdu 2 dosettes de lait et un pod. La machine me demande de mettre le pod de café mais impossible d'ouvrir l'emplacement du pod de café. Impossible aussi d'avoir du café si vous n'avez pas la wifi. Panne de wifi donc pas de café malgré le bluetooth. Impossible d'avoir une plus grande tasse de café, très limité. Donc moi je déconseille fortement cette machine.
Date de publication: 2026-03-30
