Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Espressomachine KRUPS YY5346FD GENIO S + 60 capsules
94€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | KRUPS |
| Kleuren | Wit |
| Druk (bar) | 15bar |
| Systeem | Dolce Gusto-Capsules |
| Aantal tassen | 1 |
| Inhoud | 0,8L |
| Afneembaar reservoir | Ja |
| Zichtbaar niveau | Ja |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Capsulerecuperatiebak | Ja |
| Vermogen (W) | 1 500W |
| Aanvullende kenmerken | Wordt geleverd met een set van 60 Nescafé Dolce Gusto koffiecapsules COMPACT EN SOFISTICEERD ONTWERP: een espressomachine met hoge druk (tot 15 bar) voor dranken van professionele kwaliteit, overgoten met een dikke, fluweelzachte crema in minder dan 30 seconden ESPRESSO CAPSULES: een koffiemachine met capsules die compatibel is met NESCAFÉ® Dolce Gusto capsules VEELZIJDIGHEID: snelle en gemakkelijke bereiding van meer dan 30 koffie- en andere warme en koude dranken, gecreëerd met één druk op de knop AANPASBARE MAAT: de XL-functie biedt verstelbare drinkgroottes, van korte koffies tot XL-koffies (tot 300 ml). Draai gewoon aan de intuïtieve LED-bedieningsring om je favoriete maat te kiezen 15 JAAR REPARATIEGEMAK VOOR EEN EERLIJKE PRIJS: 15 jaar reparatiegarantie tegen een eerlijke prijs dankzij ons netwerk van 6200 reparateurs wereldwijd, ter ondersteuning van milieubescherming en afvalvermindering EENVOUDIG REINIGEN: de afneembare waterreservoir van 0,8 L zorgt voor eenvoudig reinigen, met een automatische LED-ontkalkingswaarschuwing die aangeeft wanneer de machine ontkalkt moet worden ENERGIEBESPARING: de Eco-modus schakelt de koffiemachine automatisch uit na 1 minuut inactiviteit |
| Afmetingen product | H 27,3 cm x L 11,2 cm x D 28,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 33 cm x L 30 cm x W 32,5 cm |
| Nettogewicht | 1,9kg |
| Brutogewicht | 5,6kg |
| Artikelcode | 10007700 |
Rated 4 de 5 de Coco par Fonctionnel pour le moment Remplacement produit sur electro déport mais pas dans mon environnement
Date de publication: 2026-02-22
Rated 4 de 5 de IsaSouris par Petite et fonctionnelle Petite et fonctionnelle. J'avais la même avant et racheté la même
Date de publication: 2026-02-03
Rated 5 de 5 de Tatoo30 par Dolce gusto Parfait rien a redire pour le moment Rapidité et professionnalisme
Date de publication: 2026-01-22
Rated 5 de 5 de JIJI91 par Modèle simple qualité nickel Acheté depuis presque un mois laqualité et le prix nickel je le conseille car en plus un large choix de café et thé
Date de publication: 2026-01-21
Rated 5 de 5 de Michel par Très bonne machine Excellent , fonctionne parfaitement, et très bon rapport qualité prix.
Date de publication: 2026-01-20
