Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Drone POTENSIC ATOM SE standaard
274€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | POTENSIC |
| Maximale vlieghoogte | 120m |
| Bereik afstand | 4km |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Aantal camera's | 1 |
| Resolutie | 12 Mpx |
| Zoom | Digitaal X3 |
| Foto-opnameformaat | Jpeg |
| Video-opnameformaat | Mp4 |
| Videoresolutie | 4K 3840X2160 30Fps |
| Type gebruikte geheugenkaart | Micro Sd |
| Opslagcapaciteit (Gb) | Nee |
| Beeld feedback | Ja |
| Realtime video | Ja |
| Detectie van obstakels | Nee |
| Automatisch opstijgen | Ja |
| Terug naar startpunt | Ja |
| Drone Tracker | Ja |
| Compatibiliteit | iOS et Android |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| Autonomie | 31min |
| Oplaadtijd (Uur) | 1,5 |
| Kleuren | Wit |
| Nettogewicht | 1,12kg |
| Artikelcode | 10011593 |
Rated 5 van de 5 door tolass uit Simple et facile à utiliser Le drone est très simple à utiliser. Il fonctionne très bien avec les 3 téléphones différents que j'ai. La vidéo est de bonne qualité.
Datum plaatsing: 2025-12-29
Rated 4 van de 5 door Bergon uit Apprentissage facile Beau joujou, dommage que ce ne soit pas la version multi-batteries et qu'il ne soit pas possible de zoomer en vol.
Datum plaatsing: 2025-08-29