Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Blender BRAUN JB3100BK 1,5L
39€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | BRAUN |
| Type | Blender |
| Inhoud | 1,5L |
| Vermogen (W) | 800W |
| Aantal snelheden | 21 |
| Bijzonderheden | 800W , 1,5L |
| Materiaal van de kom | Plastiek |
| Afmetingen product | H 40 cm x L 20 cm x D 20 cm |
| Afmetingen pakje | H 27,5 cm x L 34 cm x W 20 cm |
| Nettogewicht | 2,29kg |
| Brutogewicht | 2,89kg |
| Artikelcode | 995199 |
Rated 5 van de 5 door EVAYO uit Très bon appareil Très contente de mon achat, qui correspond à ma recherche, et à la description
Datum plaatsing: 2024-12-14
Rated 3 van de 5 door louis uit rrrr dommage quand je l'ai acheter il n'y avais pas plus puissant. bien pour les soupes ,ect. pour mixer un repas ces pas le top .
Datum plaatsing: 2024-11-26
Rated 1 van de 5 door Anoniem uit Produit détérioré Client depuis plusieurs années chez électro dépôt c'est de pire en pire je n'irai plus tous les articles ont un souci....
Datum plaatsing: 2024-11-21
Rated 1 van de 5 door Anoniem uit Deception Je dois secouer la machine ou l’ouvrir toutes les dix secondes et remuer avec une cuillère pour qu’elle découpe comme il faut… (poireaux déjà cuits c’est pour dire…) Franchement déçue
Datum plaatsing: 2024-11-04
Rated 5 van de 5 door Crazymonkey uit Super mixer Très bon mixer, je le recommande, facile de nettoyage et sa fonction rapide permet de broyer de la glace ou des aliments plus durs...
Datum plaatsing: 2024-10-19
