Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Speaker BOOMTONEDJ THUNDER BLAZE
99€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Gebruik | Feest Waar Je Wilt |
| Merk | BOOMTONEDJ |
| Vermogen (W) | 800W |
| Autonomie | 4h |
| Waterdichtheid | Nee |
| Twee speakers koppelen | Ja |
| Ingang micro | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Aux-uitgang | Geen |
| USB | Ja |
| Radio | Nee |
| Lichtspel | Ja |
| Afmetingen product | H 92 cm x L 33 cm x D 34 cm |
| Nettogewicht | 9,5kg |
| Kleuren | Zwart |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | BOOMTONE DJ MSC |
| Postadres | 7 AVENUE DU 1ER MAI 91120 PALAISEAU |
| E-mailadres | INFOS@MSC-DISTRIBUTION.COM |
| Artikelcode | 10009162 |