Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
All-in-one computer LENOVO 24" DT-A100 - N100/8GB/256GB/FHD
449€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | LENOVO |
| Staat | Nieuw |
| Tactiel | Nee |
| Systeem | Windows 11 Thuis |
| Webcam | Hd |
| Processor brand | Intel |
| Processor | Intel N100 |
| Snelheid van de processor (GHz) | 3,4GHz |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Grafische kaart | Intel Hd Graphics |
| Speciale grafische kaart | Nee |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 256Gb Ssd |
| Capaciteit van de SSD harde schijf (GB) | 256Gb |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| ETHERNETPOORT | Ja |
| USB-poort(en) 2.0 | 2 |
| USB-poort(en) 3.2 | 2 |
| Kaartlezers | Nee |
| HDMI-poort(en) | 1 |
| Lezer / Brander | Nee |
| Vermogen | 4W |
| Ingang micro | Ja |
| Uitgangen audio | Ja |
| Toebehoren. | Un clavier et une souris sans fil |
| Kleuren | Grijs |
| Afmetingen product | H 42,28 cm x L 53,93 cm x D 18,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 55 cm x L 61,8 cm x W 17,2 cm |
| Nettogewicht | 4,3kg |
| Brutogewicht | 6,08kg |
| Artikelcode | 10016963 |
Rated 5 de 5 de Juju par Très bon ordinateur Lenovo J' ai acheté l'Ordinateur tout-en-un LENOVO 24 très fonctionnel je recommande très satisfaite de mon achat répond très rapidement le top rien à dire.
Date de publication: 2026-05-09
