Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
FIRE STICK TV AMAZON 4K PLUS 2e generatie Multimedia gateway met afstandsbediening
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMAZON |
| Type | AMAZON FIRE STICK 4K PLUS 2e generatie - Multimedia gateway |
| Operating Systeem | Amazon Fire OS |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Connectiviteit | Hdmi, Wifi, Bluetooth |
| Spraak assistent | Alexia |
| Geïntegreerde Chromecast | Nee |
| Videoformaat | VP9, H.265, H.264, HDR 10+, HDR 10, AV1 |
| Afstandsbediening | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Vereiste configuratie: High-definition televisie met beschikbare high-speed HDMI-ingang, high-speed internetverbinding via Wi-Fi. Wi-Fi 6-router vereist voor ondersteuning van Wi-Fi 6. Automatische lage-latentie modus inbegrepen met HDMI 2.1-standaard. Processor: Quad-core 1,7 GHz Opslag: 8 GB (de werkelijke geformatteerde capaciteit is lager) voor apps en games. De meegeleverde Alexa spraakafstandsbediening maakt het mogelijk om Fire TV Stick 4K en bepaalde functies (zoals aan/uit en volume) te bedienen op een breed scala aan compatibele infraroodapparaten, waaronder tv's, soundbars en AV-ontvangers. Opmerking: sommige functies zijn mogelijk niet beschikbaar op bepaalde infraroodapparaten. |
| Beschrijving markering | Hoogwaardige televisie met beschikbare hoge-snelheid HDMI-ingang, snelle internetverbinding via Wi-Fi. Wi-Fi 6-router vereist voor ondersteuning van Wi-Fi 6. De automatische lage-latentie modus is inbegrepen bij de HDMI 2.1 standaard. |
| Afmetingen product | H 9,9 cm x L 3 cm x D 1,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 1,58 cm x L 10,83 cm x W 3 cm |
| Brutogewicht | 0,29kg |
| Artikelcode | 10015985 |
Rated 5 van de 5 door FirstUser uit Smooth and fast delivery This is a quality product, smooth connection and good features to make your TV smart
Datum plaatsing: 2026-01-29