Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Vloerreiniger TINECO S5 COMBO PLUS
219€95
Ontdek de Vloerreiniger TINECO S5 COMBO PLUS
35 minuten
Autonomie0,8L
Capaciteit schoonwatertank0,7L
Inhoud vuilwatertankAlle vloeren
De borstel en accessoires zijn ontworpen voor het stofzuigen van harde vloeren, tapijten en vloerkleden.Tapijten
Ideaal voor tapijtenInbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TINECO |
| Producttype | Combistofzuiger |
| Funciones | Stofzuigen, dweilen en drogen + Combo |
| Gebruik | Harde Vloeren |
| Vloertype | Parket, Tegels, Beton |
| Vermogen (W) | 220W |
| Reinigingsmodus | Koud water |
| Plat gebruik | Nee |
| Verlichting borstel | Nee |
| Autonomie | 20min |
| Schoonwaterreservoir | 0,5L |
| Vuilwaterreservoir | 0,45L |
| Detergenttank | Nee |
| Zelfreinigende modus | Ja |
| Drogen van de rol | Nee |
| Vuil sensor | Ja |
| Toebehoren. | 1 reinigingsoplossing - 1 reinigingsgereedschap - 1 oplaadbasis - 1 filter - 1 adapter - 1 stofzuiger - 2 reinigingsrollen - 1 opbergbak - 1 zuigmond - 1 2-in-1 afstofborstel |
| Aanvullende kenmerken | Het bevat twee extra accessoires, een hoekaccessoire en een multifunctioneel accessoire, die gecombineerd kunnen worden met de handstofzuiger om verschillende oppervlakken te reinigen. Slimme sensoren detecteren vuil en passen automatisch het zuigvermogen en de waterstroom aan om vloeren in één eenvoudige stap grondig schoon te maken. Dit apparaat werkt perfect met dierenharen. Het wordt sterk aanbevolen om het na elk gebruik te onderhouden om de levensduur te behouden. Deze versie van de Tineco S5 Combo is uitgerust met een afneembare motor/batterij-combinatie, zodat deze kan worden aangesloten op een accessoire om alleen in zuigmodus te werken. |
| Kleuren | Wit En Blauw |
| Nettogewicht | 6,1kg |
| Brutogewicht | 8kg |
| Afmetingen product | H 26 cm x L 27 cm x D 110 cm |
| Afmetingen pakje | H 29 cm x L 32 cm x W 66 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TINECO INTELLIGENT EUROPE GMBH |
| Postadres | EUROPADAMM 4 41460 NEUSS |
| E-mailadres | INFO.EMEA@TINECO.COM |
| Artikelcode | 976563 |