Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Vitrokeramische Fornuis VALBERG VC 60 4MFC S 373P
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Verwarmingswijze | Vitrokeramisch |
| Aantal kookzones | 4 |
| Type vuur | Straler |
| Ontsteking | Knop |
| Vermogen vuren (W) | 6 200W |
| Type oven | Hetelucht |
| Inhoud | 65L |
| Schoonmaken van de oven | Katalyse |
| Vermogen oven (W) | 3 500W |
| Energieklasse | A |
| Toebehoren. | - |
| Beveiligingen | Controlelampjes Voor Restwarmte |
| Meerfasige aansluiting | 1 Fase |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 60 cm x D 60 cm |
| Breedte | 60cm |
| Afmetingen pakje | H 98 cm x L 63 cm x W 71 cm |
| Brutogewicht | 50kg |
| Kleuren | Silver |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 975129 |
Rated 5 van de 5 door Nono uit Super magasin ! J'ai acheté ma cuisinière au mois début mars et je suis très satisfaite de mon achat !
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 4 van de 5 door Afro976 uit Sa prend trop vite donc sa chauffe trop vite……………. Très bon choix, efficace. Facile d’utilisation. Parfait
Datum plaatsing: 2026-03-03
Rated 5 van de 5 door Khady uit Super produit J’ai acheter cet article en le mois dernier et j’en suis totalement satisfait, l’installation ne m’a prise que 15mn. La livraison dans le délais et merci au livreurs.
Datum plaatsing: 2026-03-03
Rated 5 van de 5 door Dodo uit Super Je suis très satisfaite pour cette achat, il fonctionne très bien
Datum plaatsing: 2026-03-02
Rated 5 van de 5 door nono uit Super fonctionnalité Acheter le mois dernier très satisfait de ce produit
Datum plaatsing: 2026-02-28
