Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Vacuümmachines VALBERG VAL-Soude125
29€95

Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type | Lasapparaat/Vacuümzak |
| Vermogen (W) | 110W |
| Aanvullende kenmerken | Ingebouwde zakknipper Natte modus (gekookt voedsel) Zachte vacuümverpakking (fruit zoals aardbeien) Maximale bruikbare breedte: 28 cm Met dit vacuümapparaat van Valberg kunt u uw voedsel vacuüm verpakken om het langer te bewaren! Twijfel niet langer en koop het nu, voor een zeer kleine prijs! |
| Afmetingen pakje | H 11,5 cm x L 41,8 cm x W 19,3 cm |
| Nettogewicht | 1,2kg |
| Brutogewicht | 1,4kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10009527 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Nana par Facile à utiliser Très contente de mon achat il ne prend pas de place.
Date de publication: 2026-04-19
Rated 2 de 5 de Michel par Déçu Un premier appareil acheté qui n'a pas fonctionné échangé et le 2eme ne fonctionne pas.
Date de publication: 2026-04-09
Rated 5 de 5 de Molda par simple d utilisisation. . un peu bruyant mais il fait le job. j'hésiterais pas à en racheter un.
Date de publication: 2026-04-03
Rated 5 de 5 de roro13 par Fonctionne bien Très bon produit, fonctionne parfaitement, très content.
Date de publication: 2026-04-02
Rated 3 de 5 de Anonyme par Fait le taf mais pas longtemps : surchauffe vite Plus de fonctionnalités que le précédent mais surchauffe à la 3°utilisation successive. Faut attendre quelques minutes qu il baisse en température.
Date de publication: 2026-03-26
