Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
TCL 55P6K - TV 55" UHD 4K GoogleTV
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | TCL |
| Energieklasse | E |
| Grootte scherm in cm | 140cm |
| Grootte scherm | 55" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Visualización | Led |
| Smart TV | Google TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,67 - 1,95M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-S2, DVB-C |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 3 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Nee |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x10W |
| Schermfrequentie | 50Hz |
| Toebehoren. | Inclusief Batterijen, 1 Afstandsbediening |
| Ruimte tussen tv-stands | 105cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 17,5kg |
| Muursteun | F2, D3, D2, I3, I2, F3 |
| Afmetingen product | H 75cm x L 122,6cm x D 25,5cm |
| Afmetingen pakje | H 82,5 cm x L 135,5 cm x W 12,4 cm |
| Brutogewicht | 12,7kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TCL EUROPE SAS |
| Postadres | 9-15 RUE ROUGET DE L'ISLE 92130 ISSY-LES-MOULINEAUX |
| E-mailadres | SAFETYEU@TCL.COM |
| Artikelcode | 10010140 |
Rated 4 van de 5 door AS21 uit TV J'AI ACHETÉ CET ARTICLE EN MARS,JUSTE CE QU'IL ME FALLAIT POUR ME TENIR COMPAGNIE LORSQUE JE FAIS DU VÉLO D'APP
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 4 van de 5 door VEROGP uit BEAU DESIGN très satisfaite de ma télévision facile à démarrer et simple d'utilisation
Datum plaatsing: 2026-04-13
Rated 4 van de 5 door JpL uit Tv connectée Article très correct ! Personnel au top ! Rien à dire.......
Datum plaatsing: 2026-04-11
Rated 4 van de 5 door guyluc uit bonne télé j ai acheté cette article impeccable le problème quand on et sur le cotes on vois pas bien s et normal
Datum plaatsing: 2026-04-11
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super fonctionalites Très bon appareil Plus des films et programmed…..
Datum plaatsing: 2026-04-02
