Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
PHILIPS 65PUS8001/12 - TV 65" UHD 4K Smart
479€
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Energieklasse | F |
| Grootte scherm in cm | 165cm |
| Grootte scherm | 65" |
| Resolutie | 3840 X 2160 |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,97 - 2,30M |
| Bluetooth | Ja |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video, Opnemen |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 4 |
| Scart | 0 |
| Jack | Ja |
| Ingebouwde DVD-speler | Nee |
| Productgewicht | 20,85kg |
| Muursteun | I3, F3, D3 |
| Afmetingen product | H 83,8cm x L 144,6cm x D 30,2cm |
| Afmetingen pakje | H 97,5 cm x L 160 cm x W 16 cm |
| Brutogewicht | 35,5kg |
| Artikelcode | 10017902 |
