Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Stofzuiger zonder zak ROWENTA YY5669FE GREEN FORCE EFFITEC+
149€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ROWENTA |
| Type aanzuiging | Effitech Motor |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties MAT | Zeer Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Zeer Goed |
| Prestaties FILTERING | Zeer Goed |
| Prestatie filtering | Maximum |
| Geluidsniveau (dB) | 66 |
| Vermogen (W) | 500W |
| Vermogensregelaar | Touchscreen |
| Inhoud van de bak | 2,5L |
| Actieradius (m) | 9m |
| Lengte van de snoer | 6,2m |
| Buis | Telescopisch Metaal |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Toebehoren. | Zuiger Parketborstel |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 7,9kg |
| Brutogewicht | 9,3kg |
| Afmetingen product | H 55 cm x L 35 cm x D 30 cm |
| Afmetingen pakje | H 33 cm x L 38 cm x W 57 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 9.3 |
| Artikelcode | 10012367 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Excellent et silencieux J’ai acheté cet aspirateur il y a un mois et j’en suis très satisfaite
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 3 van de 5 door Brub84 uit Rempli son rôle J'ai acheté un aspirateur j'en suis relativement satisfaite
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 5 van de 5 door Bosco uit Aspirateur sans sac rowenta green force Très satisfaite aspirateur maniable pas bruand et facile entretien, je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 5 van de 5 door Brgt uit Super produit Acheté début février, il me donne satisfaction, silencieux et efficace
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door j2cr uit Je recommande Très satisfaite de cet achat, pas bruyant et le prix est correct
Datum plaatsing: 2026-03-06
