Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Steelstofzuiger VALBERG CYCLONIC S10
79€95
Ontdek onze Steelstofzuiger VALBERG CYCLONIC S10
20
Autonomie0,3L
Reservoir capaciteitAlle soorten vloeren
De borstel en accessoires zijn ontworpen voor het stofzuigen van harde vloeren, tapijten en vloerkleden.Digitale motor
Een krachtigere motor en een groter bereikHEPA filter
Zeer efficiënte filter voor een gezond interieurFlexibele buis
Ideaal om gemakkelijk onder meubels te stofzuigenInbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Zuigvermogen (airwatt) | 90 |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Goed |
| Zuigprestaties MAT | Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Gemiddeld |
| Prestaties FILTERING | Goed |
| Prestatie filtering | Hoog |
| Geluidsniveau (dB) | 80 |
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Oplaadtijd (Uur) | 3 |
| Autonomie | 20min |
| Gebruikstijd hoogste stand | 10 |
| Gebruikstijd laagste stand | 20 |
| Filtertype | Wasbaar |
| Buis | Flexibel Metaal |
| Opvouwbaar | Ja |
| Verlichting borstel | Ja |
| Muurbevestiging | Ja |
| Oplaadbasis | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Vermogensregelaar | Android 11 |
| Toebehoren. | Spleetzuigmond, muurbeugel |
| Inhoud van de bak | 0,3L |
| Aanvullende kenmerken | Deze Valberg stofzuiger is ontworpen voor gebruik op alle soorten vloeren om u dagelijks te helpen bij het schoonmaken. De flexibele buis biedt u veel gebruiksgemak, vooral om onder meubels en lage tafels te komen. Het aanraakgevoelige LED-scherm stelt u in staat de zuigkracht aan te passen en het batterijniveau te bekijken. De turboborstel is uitgerust met LED-verlichting om u te helpen al het stof op te sporen. |
| Kleuren | Blauw |
| Nettogewicht | 1,7kg |
| Brutogewicht | 2,5kg |
| Afmetingen product | H 79 cm x L 31 cm x D 14,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 14,5 cm x L 31 cm x W 79 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 6.9 |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,3W |
| Automatisch overschakelen naar stand-bymodus | 1min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 981053 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Chevalediramaman uit Appareil au top ! Pourquoi payer 350 € pour un Dyson alors que celui ci fait pareil ? Nous sommes enchantés par cet achat. Efficace, léger, maniable... vraiment rien à redire ! Rapport qualité prix imbattable ! Nous faisons de plus en plus confiance à la marque Valberg (achat d'un lave vaisselle y a un an, et jamais aucun lave vaisselle n'a aussi bien fait son boulot !)
Datum plaatsing: 2026-05-08
Rated 5 van de 5 door Nanou uit Super puissance Très contente de la puissance et de sa facilité d’utilisation
Datum plaatsing: 2026-05-08
Rated 4 van de 5 door Titine1972 uit Excellent aspirateur ,j en suis contente facile d entretien
Datum plaatsing: 2026-05-05
Rated 5 van de 5 door Mimi62 uit Super pour aspirateur batterie Très contente de cet achat et bien conseiller merci
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 4 van de 5 door Mipolbo uit Bien. L'aspirateur est très efficace, plus léger et moins bruyant que celui de chez Lidl.
Datum plaatsing: 2026-04-30
