Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Soepmaker COSYLIFE CL-SM02X
39€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Type | Soepmaker |
| Inhoud | 1,6L |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Bijzonderheden | 1.6L soep voor heel het gezin |
| Materiaal van de kom | Roestvrij Staal |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Aanvullende kenmerken | Bereid gepureerde soepen en heerlijke smoothies voor het hele gezin in een recordtijd. |
| Afmetingen product | H 31,8 cm x L 17,5 cm x D 25,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 34,5 cm x L 22 cm x W 22 cm |
| Nettogewicht | 1,92kg |
| Brutogewicht | 2,45kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,3W |
| Automatisch uitschakelen | 20min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 961802 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Ananasfoot par Bien RAS pour le moment , le produit est bien et fonctionnel
Date de publication: 2026-03-25
Rated 5 de 5 de Patsy par Il fonctionne à merveille. Bonjour,j'ai acheté cette article et pour le moment RAS...Il fonctionne très bien 😉.
Date de publication: 2026-03-23
Rated 4 de 5 de Féfé par Bon rapport qualité prix Pratique quand il faut faire une soupe moulinée, peut être juste un temps plus long que certaines marques
Date de publication: 2026-03-22
Rated 5 de 5 de Mlu par Très bon rapport qualité-prix Il manque juste un livret de recettes comme il existe dans d'autres marques. Sinon, très bon fonctionnement.
Date de publication: 2026-03-20
Rated 5 de 5 de leon istas par Très satisfait de l'appareil , facile à lutilisation
Date de publication: 2026-03-19
