Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Smartwatch XIAOMI Watch 2 Zwart
178€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Type | Smartwatch |
| Visualización | AMOLED |
| Capaciteit van de batterij | 466x466 |
| Autonomie | 495 |
| Muziekopslag | 65h |
| Micro | Ja |
| App notificaties | Ja |
| Activiteitencontrole | Ja |
| Hartslagbewaking | Ja |
| Bloedoxygenatie | Ja |
| Slaap volgen | Ja |
| Stressbeheersing | Ja |
| Menstruatiecyclus volgen | Ja |
| Sportmodi | Ja |
| Geïntegreerde gps | 150 |
| NFC | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Bluetooth 5.2 |
| Waterdichtheid | Ja |
| Hoofdmateriaal | Ja |
| Beschrijving markering | Aluminium |
| Afmetingen product | Scherm 1,43” AMOLED - 466 x 466 pixels Bluetooth 5.2 ; Wifi ; NFC +150 sportmodi, Mi Fitness-app Tot 65 uur batterijduur Aantal stappen, slaap, afstandsbediening: muziek, camera… Belfunctie en sms-ontvangst Waterdicht tot 50 meter |
| Afmetingen pakje | H 4,59 cm x L 4,75 cm x D 0,11 cm |
| Productgewicht | H 3,6 cm x L 7 cm x W 28 cm |
| Brutogewicht | 54g |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,271kg |
| Ledematen DAS | 0,5 |
| Artikelcode | 1,059 |