Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Xiaomi Redmi A5 Smartphone – 64 GB - Groen
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Model | Redmi A5 |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Weergave | LCD |
| Grootte scherm | 6,8" |
| Grootte scherm in cm | 17,27cm |
| Processor | UNISOC T7250 |
| Type processor | 1,8 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 3Go |
| Interne opslag | 64Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 2 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Nano, Micro |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo, Bds |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 5 200 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 32Mp |
| Selfie camera | 8Mp |
| Radio | Ja |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip54 |
| Kleuren | Groen |
| Toebehoren. | Câble de charge |
| Afmetingen product | H 17,33 cm x L 7,94 cm x D 0,826 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,8 cm x L 8,4 cm x W 18,4 cm |
| Productgewicht | 198g |
| Brutogewicht | 0,307kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.1 |
| Artikelcode | 10018099 |
Rated 5 van de 5 door Papy uit Accès facile et pratique Très content de cet achat, correspond tout a fait à mes besoins
Datum plaatsing: 2026-04-29