Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Smartphone XIAOMI Redmi A3 128Gb 4G zwart
109€95
Ontdek de Smartphone XIAOMI Redmi A3 128Gb 4G zwart
Capaciteit van de batterij : 5000 mAh
. Je beschikt over voldoende autonomie om je toestel de hele dag te gebruiken, maar doe het met mate....Scherm : 6,71 inches
Groter scherm voor een beter dagdagelijks comfort. Chill spelletjes spelen, films kijken, foto's bekijken, e-mails beantwoorden en een boek lezen zonder je ogen te moeten dichtknijpen.Lens camera : 8 MP
De kwaliteit van de foto is afhankelijk van de ingebouwde hoofdlens van de smartphone. Hoe meer megapixels, hoe gedetailleerder en kleurrijker de foto. Elke lens heeft zijn eigen functie: selfie, groothoek, macro, enz.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Model | Redmi A3 |
| Systeem | Androïd 14 |
| Lanceringsjaar | 2024 |
| Schermresolutie | 1650 X 720P Hd+ |
| Technologie van het scherm | Ips |
| Grootte scherm | 6,71" |
| Grootte scherm in cm | 17cm |
| Processor | Helio G36 |
| Type processor | 2,2 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 1 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| SIM-kaart | Dual Sim (2X Nano) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo, Bds |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 8Mp |
| Selfie camera | 5Mp |
| Radio | Ja |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Usb Type-C/C-Kabel |
| Afmetingen product | H 20,5 cm x L 9,5 cm x D 6 cm |
| Afmetingen pakje | H 4 cm x L 8,2 cm x W 18,1 cm |
| Gewicht | 199g |
| Brutogewicht | 0,566kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,9 |
| Categorie (SAT) | C |
| Categorie SAR uitleg | 0,8 ≤ Das/Sat/Sar < 1,2 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.1 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | XIAOMI TECHNOLOGY NETHERLANDS B.V |
| Postadres | PRINSES BEATRIXLAAN 582 2595 BM THE HAGUE |
| E-mailadres | SERVICE.FR@SUPPORT.MI.COM |
| Artikelcode | 10001153 |
Rated 5 de 5 de Daniele Guesne par super appareil j'en suis très content merci comme tout appareil acheté chez vous
Date de publication: 2026-03-19
Rated 5 de 5 de gwendo par avis smartphone l'article correspond à mes attentes très pratique d'avoir un grand écran
Date de publication: 2026-03-16
Rated 2 de 5 de rikou par compliqué le reglage en anglis smartphone moyen réglage difficile tout en anglais
Date de publication: 2026-03-14
Rated 5 de 5 de Anonyme par bon appareil pour un usage simple article acheté le mois dernier , conforme a la description
Date de publication: 2026-02-16
Rated 5 de 5 de Phil par Bon matériel Très bon.materiel super tel facile et tres complet
Date de publication: 2026-02-12