Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Samsung S25FE 5G 128GB Zwart
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy S25 FE |
| Systeem | Android 16 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Visualización | AMOLED |
| Grootte scherm | 5,4" |
| Grootte scherm in cm | 13,72cm |
| Processor | Exynos 2400 |
| Type processor | 3,1 GHz |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 6E (2,4/5/6Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 4 900 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,13 cm x L 7,66 cm x D 0,74 cm |
| Afmetingen pakje | H 2,75 cm x L 8,8 cm x W 17,4 cm |
| Productgewicht | 190g |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,5 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10014225 |
Rated 4 de 5 de Loïc86 par Chouette smartphone [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Smartphone qui fait bien son boulot, appareil photo suffisament performant pour mon utilisation privée, un peu complexe pour transfert de données venant d’une autre marque. Mais un global très positif.
Date de publication: 2026-04-21
Rated 5 de 5 de Freesby par Bon produit Très contente de mon téléphone, une fidèle aux produits Samsung
Date de publication: 2026-04-19
Rated 4 de 5 de Bovy P par Excellent smarphone à acheter [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Excellent rapport qualitée prix pour ceux qui veulent un smarphone haute game sans payer une fortune. Des efforts ont été fait avec la batterie (45w). Écran et photo de très grande qualitée.
Date de publication: 2026-04-15
Rated 5 de 5 de Afaf par Super téléphone. [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] C'est un super téléphone, rapide et super beau. J'ai adoré l'expérience sur ce Samsung Galaxy S25FE. Je l'ai pris en blanc et je le trouve magnifique.
Date de publication: 2026-04-15
Rated 4 de 5 de fondeur75 par bien mais pb écran Pb avec l'écran qui s'est rayé immédiatement sans conditions particulière d'usage (dans la poche).
Date de publication: 2026-04-14
