Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Smartphone SAMSUNG S25 5G 128Gb Grijs
Ontdek deSAMSUNG S25 5G 128Gb
Capaciteit van de batterij : 4000 mAh
Normale autonomie, waardoor u uw toestel dagelijks dient op te laden. hoe hoger de mAh-waarde, hoe hoger de capaciteit en de autonomie van uw batterij.Scherm : 6,2 inches
Groter scherm voor een beter dagdagelijks comfort. Chill spelletjes spelen, films kijken, foto's bekijken, e-mails beantwoorden en een boek lezen zonder je ogen te moeten dichtknijpen.Lens camera : 12MP
De kwaliteit van de foto is afhankelijk van de ingebouwde hoofdlens van de smartphone. Hoe meer megapixels, hoe gedetailleerder en kleurrijker de foto. Elke lens heeft zijn eigen functie: selfie, groothoek, macro, enz.Fast Charge
Geniet van extreem korte oplaadtijden zodat u nooit meer met een lege batterij komt te zitten. De batterijen zijn meestal kleiner, zodat de smartphones lichter en dunner zijn..Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy S25 |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Weergave | AMOLED |
| Grootte scherm | 5,4" |
| Grootte scherm in cm | 13,72cm |
| Processor | Snapdragon 8 Elite |
| Type processor | 4,47Ghz |
| RAM-geheugen | 12Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 4 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Grijs |
| Toebehoren. | Usb Type-C/C-Kabel |
| Afmetingen product | H 14,69 cm x L 7,05 cm x D 0,72 cm |
| Afmetingen pakje | H 5 cm x L 9 cm x W 19 cm |
| Productgewicht | 162g |
| Brutogewicht | 0,2kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1,3 |
| Categorie (SAT) | D |
| Categorie SAR uitleg | 1,2 ≤ Das/Sat/Sar < 1,6 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.5 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10007624 |
Rated 4 van de 5 door GM73 uit Magnifique [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Service livraison impeccable. Exellent transfert des données et apps de mon ancien smartphone S21+ grâce à Smart Switch. Le S25 est magnifique. Seul bémol est la caméra : celle du S25 est à 50MP, celle du S21+ est à 64MP.
Datum plaatsing: 2026-05-18
Rated 3 van de 5 door Cocomaincoon uit Bien mais ... Mon S25 Ultra 512 GO est un joli smartphone. Navigation simple et appareil photo performant. Je suis cependant déçue que des problèmes de micro me soient régulièrement signalés par mes interlocuteurs. A ce prix et à ce niveau de technologie c’est assez regrettable
Datum plaatsing: 2026-05-13
Rated 5 van de 5 door Aborto uit Galaxy S25, une mise à niveau parfaite après 3 ans avec un S22 Propriétaire d'un Galaxy S25 depuis une semaine, je l'utilise tout au long de la journée, à la fois pour mes e-mails, mes appels, la navigation Internet, les réseaux sociaux, la musique... Venant d'un Galaxy S22, le changement est immédiatement perceptible. L'autonomie est nettement supérieure: là où mon S22 peinait à finir la journée, le S25 tient facilement sans recharge. La fluidité et la rapidité d'ouverture des applications sont de grand confort. L'écran est encore plus lumineux en extérieur. La netteté des clichés est un vrai bond en avant par rapport au S22. Mais je n'ai pas encore vraiment intégré toutes les nouvelles fonctionnalités d'intelligence artificielle, mes habitudes d'utilisation étant jusqu'à présent plutôt classiques... Après seulement une semaine d'utilisation, je n'ai encore remarqué aucun défaut ni aucun ralentissement par rapport à mon ancien modèle. Venant du Galaxy S22, le passage au S25 est pour moi un excellent investissement. Le gain en autonomie, en vitesse et en confort d'écran justifie pleinement mon achat.
Datum plaatsing: 2026-05-13
Rated 5 van de 5 door Juliette B uit Top Je suis passée d'un S10e à un S25, c'est le jour et la nuit ! Je peux tenir facilement 1,5 jours avec la batterie, ce que je n'avais plus connu depuis un moment. C'est un téléphone fiable et je vais pouvoir le garder longtemps ! Au niveau du design, il est bien travaillé et ergonomique.
Datum plaatsing: 2026-05-11
Rated 3 van de 5 door J_rem uit Bien mais problème de micro Bon dans l'ensemble mais gros problème de micro parfois qui rendent l'appel inaudible côté interlocuteur
Datum plaatsing: 2026-05-11
