Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Smartphone SAMSUNG Galaxy A57 5G 128GB Lichtblauw
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy A57 |
| Systeem | Android 16 |
| Lanceringsjaar | 2026 |
| bedekking | Ja |
| Weergave | SUPER AMOLED |
| Grootte scherm | 5,4" |
| Grootte scherm in cm | 13,72cm |
| Processor | Exynos 1680 |
| Type processor | 2,9 Ghz |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Plastic |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Hemelsblauw |
| Toebehoren. | 1 câble de charge |
| Afmetingen product | H 16,15 cm x L 7,68 cm x D 0,69 cm |
| Afmetingen pakje | H 2,8 cm x L 9,3 cm x W 19,6 cm |
| Productgewicht | 179g |
| Brutogewicht | 0,32kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,7 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10018175 |
Rated 4 van de 5 door Fabmont76 uit Top pour le gaming très bon appareil pour un jeune adulte. mais le seul bémol c'est son prix
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 5 van de 5 door Béa17 uit Facile d'utilisation [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Très facile d'utilisation des applications. Je mis retrouve facilement. Il fait de très belle photos L'écran d'une grandeur correcte ni trop grand ni trop petit.
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 5 van de 5 door ND86 uit au Top ! [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Fidèle depuis de nombreuses années aux smartphones Samsung, le nouveau A57 est léger, facile à paramétrer et à connecter. Il se connecte parfaitement à ma Galaxy Watch. Je suis très satisfaite de mon achat. Merci
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 5 van de 5 door JL33870 uit s très bonne fonctionnalité [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Je suis très contente de mon achat il correspond à mon attente.
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 5 van de 5 door Tom105 uit Belle Smartphone [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Belle Smartphone réussi avec une beau écran OLED et des performances fluides, j'aime bien l'interface OneUI. pour l'instant rien à dire de négatif. Satisfait de mon achat.
Datum plaatsing: 2026-05-03
