Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Smartphone SAMSUNG Galaxy A36 5G 128 GB Zwart + Flip Wallet-hoes
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy A36 |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Visualización | SUPER AMOLED |
| Grootte scherm | 5,4" |
| Grootte scherm in cm | 13,72cm |
| Processor | Snapdragon 6 Gen 3 |
| Type processor | 2,4 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 6Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip67 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,29 cm x L 7,82 cm x D 0,74 cm |
| Afmetingen pakje | H 7,85 cm x L 16,32 cm x W 3 cm |
| Productgewicht | 195g |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,5 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.4 |
| Artikelcode | 10016927 |
Rated 4 de 5 de Doudou21 par Bon produit j'ai acheté cet article mois dernier j'en suis très satisfait . aucun problème particulier pour l'instant.
Date de publication: 2026-04-14
Rated 5 de 5 de Rosa par Très bon tel, budget correcte Toujours aussi satisfaite de mes achats chez Electrodepot. Tel samsung A36 très bon rapport qualité prix. Facile d'utilisation, belles photos ... contente
Date de publication: 2026-04-10
Rated 5 de 5 de Anonyme par Telephone fonctionnel Tres satisfaite. Neuf moins cher que dans les autres enseignes
Date de publication: 2026-04-01
Rated 5 de 5 de Nad par Bon Très bien. Un peu en surchauffe lors des appels tres longs.
Date de publication: 2026-03-10
Rated 5 de 5 de David 54 par Téléphone J'ai acheté le téléphone le mois dernier et j'en suis satisfait
Date de publication: 2026-02-26
