Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Smartphone SAMSUNG A36 5G 128Gb Lime
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy A36 |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Weergave | SUPER AMOLED |
| Grootte scherm | 5,4" |
| Grootte scherm in cm | 13,72cm |
| Processor | Snapdragon 6 Gen 3 |
| Type processor | 2,4 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 6Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip67 |
| Kleuren | Limoen |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,29 cm x L 7,82 cm x D 0,74 cm |
| Afmetingen pakje | H 2,8 cm x L 9,3 cm x W 17,7 cm |
| Productgewicht | 195g |
| Brutogewicht | 0,32kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,5 |
| Categorie (SAT) | B |
| Categorie SAR uitleg | 0,4 ≤ Das/Sat/Sar < 0,8 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.4 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10008740 |
Rated 2 van de 5 door Lalaland56 uit Au secours Lent,le pavé tactile mets trois heures a tilter, l’appareil photo aussi.
Datum plaatsing: 2026-05-09
Rated 1 van de 5 door Jungerman uit Tres moyen Il beug sans arrêt et il sera plus commercial Isère xar c c'est le A37
Datum plaatsing: 2026-05-07
Rated 5 van de 5 door Yannick claessens uit De 7 à 100 ans [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Facile technologique adapté as toutes les générations . Extrêmement facile à utiliser et très intuitifs. Je l ai recommander à plusieurs personnes de ma famille et amis
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 4 van de 5 door Ait El Cadi uit Positif [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Très bon qualité prix,le design est super sympa et les fonctionnalités sont top je suis contente de l!avoir acheté pas de regrets dans un premier temps
Datum plaatsing: 2026-04-28
Rated 5 van de 5 door Joli uit Super fonctionnalité [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Facile d utilisation. compacte bonne prise en main . Je ne m en separe jamais. Il fait des super photos et vidéos. Je peux le mettre en poche ou dans le sac facilement
Datum plaatsing: 2026-04-26
