Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
MOTOROLA G05 Smartphone 128GB Blauw
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOTOROLA |
| Model | Motorola G05 |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Nee |
| Weergave | LCD |
| Grootte scherm | 6,67" |
| Grootte scherm in cm | 16,94cm |
| Processor | Mediatek Helio G81-Ultra |
| Type processor | 2,0 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 1 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Gps |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 5 200 |
| Snelladen | Ja |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 8Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip54 |
| Kleuren | Blauw |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,56 cm x L 7,59 cm x D 0,817 cm |
| Afmetingen pakje | H 17,78 cm x L 9,48 cm x W 3,35 cm |
| Productgewicht | 188g |
| Brutogewicht | 0,333kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,9 |
| Categorie (SAT) | C |
| Categorie SAR uitleg | 0,8 ≤ Das/Sat/Sar < 1,2 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 7.6 |
| Artikelcode | 10010163 |
Rated 4 de 5 de Romy par Bon produit J'ai acheté cet article à mon fils il y a deux mois. il en est satisfait.
Date de publication: 2026-05-14
Rated 5 de 5 de Babette par Smartphone Très bon smartphone pour un très bon prix facile à utiliser
Date de publication: 2026-04-21
Rated 4 de 5 de Anonyme par Prix en adéquation avec ses capacités Très bon téléphone facile d'utilisation et fait de belle photo
Date de publication: 2026-04-15
Rated 4 de 5 de jimmac par Téléphone mobile Motorola est un bon produit Super téléphone Motorola G05, utilisation agréable, bonne résolution, mémoire de 128GO, qualité prix très bien. Petit bémol personnel pas toujours disponible lorsque l'on a besoin d'une information.
Date de publication: 2026-03-14
Rated 5 de 5 de Sobat par Au top ! Très bon produit niveau rapport qualité/prix , fait le taf.
Date de publication: 2026-03-08
