Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Smartphone MOTOROLA E15 4G 64GB Blauw
89€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOTOROLA |
| Model | Motorola E15 |
| Systeem | Androïd 14 (Go Edition) |
| Lanceringsjaar | 2024 |
| Schermresolutie | 720X1612P Hd+ |
| Technologie van het scherm | Lcd - 90 Hz |
| Grootte scherm | 6,67" |
| Grootte scherm in cm | 16,94cm |
| Processor | Mediatek Helio G81-Ultra |
| Type processor | 2,05 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 2Go |
| Interne opslag | 64Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 1 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| SIM-kaart | Dual Sim (Nano + Nano Of Micro Sd) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 5 200 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 32Mp |
| Selfie camera | 8Mp |
| Radio | Ja |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip54 |
| Kleuren | Blauw |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,57 cm x L 7,59 cm x D 0,81 cm |
| Afmetingen pakje | H 9,48 cm x L 3,35 cm x W 17,78 cm |
| Gewicht | 188,8g |
| Brutogewicht | 0,333kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,9 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 7.3 |
| Artikelcode | 10016944 |
Rated 5 van de 5 door Mr PAPA uit Bon produit Très bon rapport qualité et prix . Bon produit j’ai apprécié.
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 2 van de 5 door 3 semaines entrecoupées uit déception Pas satisfait de ce téléphone. Menu, son et réception déplorables. Puis je l'échanger ? Merci d'avance
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 1 van de 5 door Mathieu uit Déceptions totales J'ai acheté cet article censé être neuf. Or, il est très lent, beug et n'est pas réactif, ce qui me rend inutilisable. Malheureusement pour moi, je n'ai pas l'occasion de retourner au magasin pour le signaler au service après vente. Déçu du produit et déçu de l'enseigne, je n'achèterai plus rien là-bas.
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 1 van de 5 door natouchka uit mauvais entrainement lent pour ouvrir n'importe quelles applications reste parfois bloqué sur l'image obliger d'éteindre une catastrophe
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 5 van de 5 door Lotr45 uit Téléphone mobile Motorola J'ai acheté ce téléphone le 12 du mois de février et je dois dire que j' en suis entièrement satisfait
Datum plaatsing: 2026-03-06
