Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Mobiel DANEW K42 4G Rood
26€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DANEW |
| Model | Konnect 42 |
| Systeem | Os Eigenaar |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Weergave | TFT |
| Grootte scherm | 2,44" |
| Grootte scherm in cm | 6,2cm |
| Processor | Unisoc T107 |
| Type processor | 1 Ghz Dual-Core |
| RAM-geheugen | 48Mo |
| Interne opslag | 128Mo |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Micro Sd-Poort 64Gb Max |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Geen Gps |
| Wifi | Geen Wifi |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 1 000 |
| Snelladen | Ja |
| Hoofdcamera | 0,08Mp |
| Radio | Ja |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Plastic |
| Kleuren | Rood |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 10,1 cm x L 5,4 cm x D 1,28 cm |
| Afmetingen pakje | H 1 cm x L 1 cm x W 1 cm |
| Productgewicht | 90g |
| Brutogewicht | 0,1kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,8 |
| Categorie (SAT) | C |
| Categorie SAR uitleg | 0,8 ≤ Das/Sat/Sar < 1,2 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DANEW |
| Postadres | 55 AV.MARCEAU 75116 74116 PARIS |
| E-mailadres | CONTACT@DANEW.COM |
| Artikelcode | 10003894 |
Rated 5 van de 5 door mickey uit super produit j'ai acheter se produit se moi si et il marche trait bien
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 1 van de 5 door Anoniem uit Téléphone Insatisfait du produit aucune sonnerie il n'y a que deux on la meme pas utilisé et il on pas voulu me le reprendre
Datum plaatsing: 2026-03-28
Rated 5 van de 5 door Popo uit Bon produit Excellent rapport qualité prix. Facile à utiliser Je recommande pour ceux qui ne sont pas à l aise avec les smartphones
Datum plaatsing: 2026-03-26
Rated 3 van de 5 door Doug doug uit Même un smartphone a une batterie qui dure. Batterie pas super fiable pour un téléphone à l'ancienne : se décharge trop vite. Pas de fonctionnalité alarme/réveil.
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 1 van de 5 door Am93 uit Franchement très fragile Produits très fragiles pas une bonne qualité très dessus
Datum plaatsing: 2026-03-08