Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Mobiel DANEW K42 4G Zwart
26€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DANEW |
| Model | Konnect 42 |
| Systeem | Os Eigenaar |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Weergave | TFT |
| Grootte scherm | 2,44" |
| Grootte scherm in cm | 6,2cm |
| Processor | Unisoc T107 |
| Type processor | 1 Ghz Dual-Core |
| RAM-geheugen | 48Mo |
| Interne opslag | 128Mo |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Micro Sd-Poort 64Gb Max |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Geen Gps |
| Wifi | Geen Wifi |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 1 000 |
| Snelladen | Ja |
| Hoofdcamera | 0,08Mp |
| Radio | Ja |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Plastic |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 10,1 cm x L 5,4 cm x D 1,28 cm |
| Afmetingen pakje | H 1 cm x L 1 cm x W 1 cm |
| Productgewicht | 90g |
| Brutogewicht | 0,1kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,8 |
| Categorie (SAT) | C |
| Categorie SAR uitleg | 0,8 ≤ Das/Sat/Sar < 1,2 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DANEW |
| Postadres | 55 AV.MARCEAU 75116 74116 PARIS |
| E-mailadres | CONTACT@DANEW.COM |
| Artikelcode | 10003893 |
Rated 5 van de 5 door Mouette 17 uit Fonctionnel Acheter pour ma mère qui a 88ans très facile pour la mise en service
Datum plaatsing: 2026-03-26
Rated 2 van de 5 door Marie uit Portable j ai acheté ce portable pour mon père qui n a pas de forfait internet mais ce portable n est pas bien du tout il reste tout le temps allumé et comme il y a deux emplacement pour mettre deux cartes sim un message s inscrit sans arrêt pour demander d'inséré une carte sim. Le son n'est pas fort du tout on entend pas la personne qui parle. Donc je suis désolée de dire cela mais ce portable n 'est pas bien, surtout pour une personne âgée
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 1 van de 5 door Minux uit A fuir Tres mauvaise qualité. Les 2 supports de carte sim se sont décrochés a peine touché; Instructions sucintes on ne s'est meme pas dans quel sens mettre la sim. Je ne recommande pas ce produit que je pensais simple pour mes parents qui sont agés
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 5 van de 5 door Gigi uit Très bien Bon portable simple à utiliser pour les seniors. Je le recommande.
Datum plaatsing: 2026-03-10
Rated 2 van de 5 door Anoniem uit Note passable La batterie se décharge complètement tous les 2 jours sans aucune utilisation de l'appareil..plutôt décevant..
Datum plaatsing: 2026-02-13