Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Scheerapparaat BE YOU BY-WSH
18€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | BE YOU |
| Type scheerapparaat | Vrouwelijk Scheermes |
| Autonomie | 90min |
| Oplaadtijd (Uur) | 1,5 |
| Bruikbaar tijdens het opladen | Ja |
| Laadindicator | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Type reiniging | Handmatig |
| Toebehoren. | Borstel |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Be you-producten |
| Afmetingen pakje | H 18,4 cm x L 11,2 cm x W 6 cm |
| Brutogewicht | 0,4kg |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,1W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 986238 |
Rated 5 van de 5 door Cathydu05 uit Parfait pour moi fait son affaire.très bien pour le prix. rien à ajouter
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 5 van de 5 door RICO 701 uit Rasoir dame Parfait le rasoir fait le job en douceur ,le service et le personnel du magasin sont efficaces ☺️
Datum plaatsing: 2026-03-02
Rated 5 van de 5 door Lilibellule uit coupe parfaite parfait pour les poils dur et souple il coupe super bien et facile d'entretien je le préfère meme que le mien en marque philips
Datum plaatsing: 2025-12-16
Rated 5 van de 5 door Theo uit Prix intéressants donc sans intermédiaires Très propre, personnel aimable et qui a bien su m'aiguiller et me conseiller. Très content du prix appliqué. Sans intermédiaire. Je recommande.
Datum plaatsing: 2025-11-26
Rated 5 van de 5 door Le crocodile uit Rasoir femme Satisfaite de ce rasoir. Facile avec sa batterie. Dommage qu'on ne puisse pas bloquer le bouton pour le transport!
Datum plaatsing: 2025-11-11