Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE IPAD 7 128Gb grijs Refurbished Grade Eco
229€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Staat | Gereviseerd |
| Lanceringsjaar | 2019 |
| Grootte scherm | 10,2" |
| Grootte scherm in cm | 25,91cm |
| Schermdefinitie | QHD |
| Vermogen van de processor (Ghz) | 2,34GHz |
| RAM-geheugen | 3Go |
| Totale opslagcapaciteit | 128Go |
| Capaciteit van de batterij | 8 827 |
| Aansluittechniek | Lightning, Jack 3.5 Mm |
| aansluiting | Wi-Fi |
| Uitbreiding | Nee |
| Selfie camera | 1,2Mp |
| Hoofdcamera | 8Mp |
| Systeem | Compatibel Ipad Os 16 |
| Afmetingen product | H 17,4 cm x L 25,1 cm x D 0,75 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,4 cm x L 26,5 cm x W 31 cm |
| Nettogewicht | 0,483kg |
| Brutogewicht | 0,8kg |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | GRADE EC0 Coque : rayures et/ou impacts visibles. Ecran : peu avoir des micro-rayures, invisibles quand il est allumé Livré avec accessoires neufs compatibles (câble neuf) et une coque de protection. Produit Reconditionné, réinitialisé et testé sur plus de 35 points de contrôle (pièces non certifiées par Apple). Garantie 24 mois valable chez Electro Dépôt (pas en Apple Store). |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Lichaam DAS | 0,46 |
| Ledematen DAS | 0,46 |
| Beschikbaarheidsperiode wisselstukken in maand | 24 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ALT ECO |
| Postadres | 14, AVENUE BARTHELEMY THIMONNIER 69300 CALUIRE-ET-CUIRE |
| E-mailadres | CONTACT@LMECO.FR |
| Artikelcode | 986312 |