Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
SAMSUNG S22 ULTRA 128GB Zwart - Refurbished Grade ECO
339€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | S22 Ultra |
| Systeem | Android 12 |
| Lanceringsjaar | 2022 |
| bedekking | Ja |
| Schermresolutie | 3088 X 1440P |
| Schermtechnologie | Dynamic Amoled |
| Grootte scherm | 6,8" |
| Grootte scherm in cm | 17,3cm |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Type processor | 2,8 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| SIM-kaart | Dual Sim Hybride (Nano + Esim) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, A-Gps, Glonass, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Autonomie in gesprekmodus (u) | 24h |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 108Mp |
| Selfie camera | 40Mp |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Aluminium Frame En Glazen Achterkant |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,35 cm x L 7,79 cm x D 0,92 cm |
| Afmetingen pakje | H 2,6 cm x L 9,6 cm x W 18,8 cm |
| Gewicht | 229 |
| Brutogewicht | 0,317kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | B |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | GRADE EC0 Coque : rayures et/ou impacts visibles. Écran : peut avoir des micro-rayures, invisibles quand il est allumé Livré avec accessoires neufs compatibles (câble neuf). Produit Reconditionné, réinitialisé et testé sur plus de 35 points de contrôle. Garantie 24 mois valable chez Electro Dépôt. |
| Artikelcode | 10013265 |
Rated 5 van de 5 door Guy76 uit bien pour le prix J'ai acheté ce téléphone reconditionné le 02 mars et pour l'instant, j'en suis très content bien que l'autonomie de la batterie ne dépasse guère 24 heures et la fluidité des touches pose quelques soucis dans les jeux
Datum plaatsing: 2026-03-24
Rated 1 van de 5 door Thomas uit Téléphone américain Téléphone américain donc gros problème de réseau et mise à jour rendu au bout de 1 semaine d'utilisation, remboursement effectué sans problème donc erreur reconnu s.a.v. parfait
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 1 van de 5 door jules uit article reconditionné article reconditionné avec une grosse griffe au milieu de l'ecran,
Datum plaatsing: 2026-03-13
Rated 3 van de 5 door Anoniem uit Galaxy S22 Smartphone vendu comme grade A alors qu'il s'agit d'un grade B
Datum plaatsing: 2026-02-11
Rated 4 van de 5 door Noe22 uit Sympa J'ai acheté ce téléphone juste avant Noël, j'en suis contente
Datum plaatsing: 2026-01-05
