Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE Iphone 14 128Gb Blauw Refurbished grade Eco
369€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Model | Iphone 14 |
| Systeem | Ios |
| Lanceringsjaar | 2022 |
| bedekking | Nee |
| Schermresolutie | 2532 X 1170P |
| Schermtechnologie | Super Retina Xdr Oled |
| Grootte scherm | 6,1" |
| Grootte scherm in cm | 15,49cm |
| Processor | Apple A15 Bionic |
| Type processor | 3,23 Ghz Hexa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| SIM-kaart | Dual Sim Hybride (Nano + Esim) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Autonomie in gesprekmodus (u) | 20h |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 12Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Aansluittechniek | Lightning |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Aluminium Frame En Glazen Achterkant |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Blauw |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 14,67 cm x L 7,35 cm x D 0,78 cm |
| Afmetingen pakje | H 15,35 cm x L 8,23 cm x W 4 cm |
| Gewicht | 172g |
| Brutogewicht | 0,36kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | GRADE EC0 Coque : rayures et/ou impacts visibles. Écran : peut avoir des micro-rayures, invisibles quand il est allumé Livré avec accessoires neufs compatibles (câble neuf, verre trempé). Produit Reconditionné, réinitialisé et testé sur plus de 35 points de contrôle (pièces non certifiées par Apple). Garantie 24 mois valable chez Electro Dépôt (pas en Apple Store). |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DPA EUROPE |
| Postadres | 7 RUE GABIAN 98000 MONACO |
| E-mailadres | CONTACT@DPA-EUROPE.COM |
| Artikelcode | 10005066 |
Rated 5 de 5 de Anonyme par Super fonctionnel J’ai acheté cet article il m’arche super bien je suis très contente de mon achat
Date de publication: 2026-01-18
Rated 1 de 5 de Mjo 2026 par tonalité mauvaise C'etait un cadeau de noel pour ma fille, elle n'a que des problèmes avec son gsm malheureureusement. Les gens n'ententendent pas sa voix quand elle appelle.ou la conversation se coupe regulièrement.
Date de publication: 2026-01-12
Rated 3 de 5 de Oil3 par IPhone 14 J ai acheté IPhone 14 il a peut temps recondisionne ok mes la batterie à penne 80 % et la caméra quand même bien griffer déçu
Date de publication: 2025-12-30
Rated 4 de 5 de Cindy par Très bien juste un petit bémol Acheté ce mois ci pour le Noel de mon fils , il est ravi , il fonctionne très bien pour l’instant, livraison très rapide seul bémol quand on l’ a reçu dans le colis, la boîte n’était pas scellée et pour le prix on a eu le droit à la crasse de l’ancien propriétaire. Ok c’est un reconditionné mais quand même !!!
Date de publication: 2025-12-29
Rated 5 de 5 de Jobi 707 par Une belle expérience Très bien reçu et rassuré sur mon choix par les vendeurs
Date de publication: 2025-12-07