Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE IPHONE 12 MINI 64Gb blauw Refurbished grade ECO
219€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Model | Iphone 12 Mini |
| Systeem | Compatibel Ios 17 |
| Lanceringsjaar | 2020 |
| bedekking | Nee |
| Schermdefinitie | FHD |
| Grootte scherm | 5,4" |
| Grootte scherm in cm | 13,7cm |
| Processor | Apple A14 Bionic |
| Type processor | 3,1 Ghz Hexa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 64Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, A-Gps, Glonass, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Autonomie in gesprekmodus (u) | 15h |
| Batterijcapaciteit (mAh) 80% gegarandeerd | 2 227mAh |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 12Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Lightning |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Aluminium Frame En Glazen Achterkant |
| Bestendigheid | Nb |
| Kleuren | Blauw |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 13,15 cm x L 6,42 cm x D 0,74 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,4 cm x L 15,8 cm x W 9,2 cm |
| Brutogewicht | 0,35kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad ECO Toestel: zichtbare krassen en/of stoten. Scherm: kan microkrasjes vertonen, onzichtbaar wanneer het toestel aan staat. Wordt geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel). Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). 24 maanden garantie geldig bij ELECTRO DEPOT (niet bij de Apple Store). |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DPA EUROPE |
| Postadres | 7 RUE GABIAN 98000 MONACO |
| E-mailadres | CONTACT@DPA-EUROPE.COM |
| Artikelcode | 995301 |
Rated 5 de
5
de
Mimi 2015 par
Marche à merveille
Ravis d'avoir fait cet achat. Moins cher et efficace
Date de publication: 2025-12-29
Rated 5 de
5
de
Limouzinette par
Satisfaite à 100%
Premier achat sur ce site et je suis très satisfait du téléphone reconditionné pour le moment.
Date de publication: 2025-12-27
Rated 5 de
5
de
Clam par
Super! Bon rapport qualité prix
Très contente de cet achat. Bon rapport qualité prix
Date de publication: 2025-01-05
Rated 5 de
5
de
Ophélie par
super reconditionné
Rapport qualité prix, très bon achat. Fiabilité sur reconditionnement
Date de publication: 2024-07-20