Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE IPHONE 12 MINI 64Gb zwart Refurbished grade ECO
219€95
Ontdek de APPLE iPhone 12 128GB
Capaciteit van de batterij : 2815 mAh
Normale autonomie, waardoor u uw toestel dagelijks dient op te laden. Hoe hoger de mAh-waarde, hoe hoger de capaciteit en de autonomie van uw batterij.Scherm : 6,1 inches
Groter scherm voor een beter dagdagelijks comfort. Chill spelletjes spelen, films kijken, foto's bekijken, e-mails beantwoorden en een boek lezen zonder je ogen te moeten dichtknijpen.Lens camera : 12 + 12Mp
De kwaliteit van de foto is afhankelijk van de ingebouwde hoofdlens van de smartphone. Hoe meer megapixels, hoe gedetailleerder en kleurrijker de foto. Elke lens heeft zijn eigen functie: selfie, groothoek, macro, enz.Fast Charge
Geniet van extreem korte oplaadtijden zodat u nooit meer met een lege batterij komt te zitten. De batterijen zijn meestal kleiner, zodat de smartphones lichter en dunner zijn..Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 1 jaar
Tot mei 2027
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Model | Iphone 12 Mini |
| Systeem | Compatibel Ios 17 |
| Lanceringsjaar | 2020 |
| bedekking | Nee |
| Schermdefinitie | FHD |
| Grootte scherm | 5,4" |
| Grootte scherm in cm | 13,7cm |
| Processor | Apple A14 Bionic |
| Type processor | 3,1 Ghz Hexa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 64Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, A-Gps, Glonass, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Autonomie in gesprekmodus (u) | 15h |
| Batterijcapaciteit (mAh) 80% gegarandeerd | 2 227mAh |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 12Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Lightning |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Aluminium Frame En Glazen Achterkant |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 13,15 cm x L 6,42 cm x D 0,74 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,4 cm x L 15,8 cm x W 9,2 cm |
| Brutogewicht | 0,35kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad ECO Toestel: zichtbare krassen en/of stoten. Scherm: kan microkrasjes vertonen, onzichtbaar wanneer het toestel aan staat. Wordt geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel). Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). 24 maanden garantie geldig bij ELECTRO DEPOT (niet bij de Apple Store). |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DPA EUROPE |
| Postadres | 7 RUE GABIAN 98000 MONACO |
| E-mailadres | CONTACT@DPA-EUROPE.COM |
| Artikelcode | 995260 |
Rated 5 de 5 de Coco par Il est fonctionnel Très contente de cet article , prix abordable pour du reconditionné
Date de publication: 2026-02-25
Rated 3 de 5 de Hub78 par Pas normal C’est désolant on ne peut pas voir le téléphone d’occasion avant de l’acheter
Date de publication: 2026-01-14
Rated 2 de 5 de rara676 par Fonctionnement Dysfonctionnement son et appareil photo et écran tactile capricieux
Date de publication: 2025-07-24
Rated 4 de 5 de Rn1 par Correct Fonctionne correctement je ne suis pas déçu pour le prix
Date de publication: 2025-07-16