Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Radio WE WERADPILBL Wit
10€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | WE |
| Radioband | Fm |
| Radio | Ja |
| Voeding | Netspanning |
| Aansluittechniek | Jack 3,5mm |
| Aantal batterijen | 2 |
| Type batterijen | LR06 / AA Rond petit |
| Kleuren | Wit |
| Afmetingen product | H 4,8 cm x L 9,5 cm x D 1,8 cm |
| Nettogewicht | 0,762kg |
| Artikelcode | 10018473 |