Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
LEDWOOD VINTAGE ALMA Radio WIT
24€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | LEDWOOD |
| Radioband | Fm |
| Radio | Ja |
| Voeding | Batterij |
| Aansluittechniek | USB, Aux in 3.5mm,Bluetooth |
| Vermogen | 5W |
| Aanvullende kenmerken | Draaggreep USB-C batterij 7u autonomie op FM-radio 5u autonomie via Bluetooth |
| Kleuren | Wit |
| Afmetingen product | H 21 cm x L 23,2 cm x D 8,7 cm |
| Nettogewicht | 0,63kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 10002329 |