Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
CD Radio EDENWOOD BOOMBOX Bluetooth
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Vermogen | 65W |
| Radioband | Pll Fm-Radio (Automatisch Zoeken) |
| Radio | Ja |
| Voeding | Batterijen |
| Aansluittechniek | aux in, bluetooth, USB |
| Jack | Ja |
| Alarm | Nee |
| Audioformaat | MP3 |
| Aantal batterijen | 8 |
| Type batterijen | LR20 / D / Rond gros |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 3,6kg |
| Brutogewicht | 4,2kg |
| Afmetingen pakje | H 23,7 cm x L 24,6 cm x W 53,2 cm |
| Afmetingen product | H 23,7 cm x L 24,6 cm x D 53,2 cm |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,2W |
| Automatisch uitschakelen | 15min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 959753 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 1 van de 5 door Anoniem uit Qualité médiocre Fiabilité du poste CD très mauvaise. Le lecteur CD était HS lors de notre premier achat. Après retour en SAV et remplacement par un nouveau modèle, celui ci a lâché au bout de 2 semaines. Retour en SAV et remboursement
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door Bambi123 uit Excellent achat Super achat pour un petit prix. Je suis tres contente.
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 5 van de 5 door Val uit Très bon produit C’est un excellent produit avec une qualité de son très appréciable. Je recommande.
Datum plaatsing: 2026-03-13
Rated 5 van de 5 door Maxou 31 uit Très très bien Bonjour je suis vraiment content de mon achat vraiment un super poste avec les options USB bluetooth que je voulais
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door Emy74 uit Top son lumière Top lumière ambiance très bon son pour ado super content
Datum plaatsing: 2026-02-10
