Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
TCL 65QLED810K - TV 65" QLED 144Hz GoogleTV
Ontdek de TCL 65QLED810K - TV 65" QLED 144Hz GoogleTV
Zuivere kleuren en precieze nuances voor een uitzonderlijke beeldkwaliteit.
Geniet van uitzonderlijke beelddefinitie, 4 keer beter dan Full HD 1080p TV's.
4 HDMI 2.1
De 4 HDMI 2.1-poorten leveren een kristalhelder beeld, ideaal voor de volgende generatie gameconsoles.Voor een helderder beeld, een hoger contrast en intensere kleuren.
De Google-interface is geïntegreerd in de televisie om toegang te krijgen tot de verschillende Google Play Store-compatibele applicaties en gebruik te maken van de Google-spraakassistent.
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | TCL |
| Energieklasse | F |
| Grootte scherm in cm | 165cm |
| Grootte scherm | 65" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Weergave | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,97 - 2,30M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-S2, DVB-C |
| Helderheid | 350Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 4 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 4 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Nee |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x10W + 15W |
| Schermfrequentie | 144Hz |
| Toebehoren. | Inclusief Batterijen, 1 Afstandsbediening |
| Ruimte tussen tv-stands | 113cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 12kg |
| Muursteun | I3, I2, F3, F2, D3, D2 |
| Afmetingen product | H 89,3cm x L 144,4cm x D 29,5cm |
| Afmetingen pakje | H 100 cm x L 160,8 cm x W 15,5 cm |
| Brutogewicht | 23,2kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TCL EUROPE SAS |
| Postadres | 9-15 RUE ROUGET DE L'ISLE 92130 ISSY-LES-MOULINEAUX |
| E-mailadres | SAFETYEU@TCL.COM |
| Artikelcode | 10010143 |
Rated 5 van de 5 door Karimazrou uit L'un des best Je suis vraiment pas déçu de mon choix écran exceptionnel qualité présente bien évidemment en se basant sur mon expérience à travers lequel je n'ai jamais eu de Samsung dans la logique des choses on peut pas rivaliser avec méfait extrêmement bien le taf très fluide rapide le temps d'allumage est top ma télécommande est muni d'un éclairage des touches idéales et fixé sur le mur ça donne encore plus de plaisir je vous le conseille à tous
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 5 van de 5 door Manu uit Trés bonne TV Image de qualité et fluide installation trés simple son de bon niveau télécommande simple et retroéclairée
Datum plaatsing: 2026-04-28
Rated 5 van de 5 door IRHT uit Image au TOP Achat il y a 1 mois, super satisfait de notre TV on a toujours eu des TV Samsung première fois qu'on achète TLC et on est enchanté de l'image le son tout est parfait pour nous !
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 5 van de 5 door Juju uit Super produit vraiment content de mon achat Très content de ce téléviseur qualité d image et de son incroyables pour le tarif je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 4 van de 5 door Top 1 uit Articles au prix très raisonnable Satisfait de mon achat je viendrai encore dans votre magasin
Datum plaatsing: 2026-04-14
