TCL 65QLED810K - TV 65" QLED 144Hz GoogleTV
  • F A G
    TCL 65QLED810K - TV 65
  • F A G
    TCL 65QLED810K - TV 65
    TCL 65QLED810K - TV 65
    TCL 65QLED810K - TV 65
    TCL 65QLED810K - TV 65
    TCL 65QLED810K - TV 65
    TCL 65QLED810K - TV 65
58995
waarvan 015 waarvan 5
Ontdek de TCL 65QLED810K - TV 65" QLED 144Hz GoogleTV
Zuivere kleuren en precieze nuances voor een uitzonderlijke beeldkwaliteit.
Geniet van uitzonderlijke beelddefinitie, 4 keer beter dan Full HD 1080p TV's.
4 HDMI 2.1
Voor een helderder beeld, een hoger contrast en intensere kleuren.
Terugname van uw oud toestel
We nemen uw oud toestel gratis terug mee.
Meer weten
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
Merk TCL
Energieklasse F
Grootte scherm in cm 165cm
Grootte scherm 65"
Resolutie Uhd 4K
Weergave QLED
Smart TV Google TV
Aanbevolen kijkafstand 1,97 - 2,30M
Bluetooth Ja
HDR Hdr 10
Wifi Ja
TV-tuner DVB-T2 / TNT_HD, DVB-S2, DVB-C
Helderheid 350Nits
USB-functies Afspelen Van Audio, Foto’S, Video
Aantal HDMI-aansluitingen 4
Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten 4
Scart 0
Optisch 1
Jack Nee
Programmeerbare slaapstand Ja
Geluidsresolutie 2x10W + 15W
Schermfrequentie 144Hz