Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
PHILIPS 85PUS8500 - TV 85" 4K QLED SMART
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Energieklasse | D |
| Grootte scherm in cm | 216cm |
| Grootte scherm | 85" |
| Resolutie | 3840 X 2160 |
| Weergave | QLED |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 2,57 - 3M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S, DVB-C |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto'S En Video'S + Opnemen |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 3 |
| Scart | 0 |
| Jack | Ja |
| Toebehoren. | Batterijen, Gebruiksaanwijzing, Afstandsbediening |
| Ambilight | Ja |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 56kg |
| Muursteun | F3, D3 |
| Afmetingen product | H 115,8cm x L 189,4cm x D 37,9cm |
| Afmetingen pakje | H 125 cm x L 208 cm x W 24,5 cm |
| Brutogewicht | 68,13kg |
| Artikelcode | 10014480 |
