Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
TV QLED 55" HISENSE 55E77Q PRO 144Hz
399€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | HISENSE |
| Energieklasse | E |
| Grootte scherm in cm | 140cm |
| Grootte scherm | 55" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Weergave | QLED |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,67 - 1,95M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S, DVB-C |
| Helderheid | 330Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 4 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 4 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x15W |
| Schermfrequentie | 144Hz |
| Toebehoren. | 1 télécommande |
| Ruimte tussen tv-stands | 97,3cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 24,2kg |
| Muursteun | I3, I2, F3, F2, D3, D2 |
| Afmetingen product | H 76,8cm x L 123,4cm x D 27,4cm |
| Afmetingen pakje | H 84,6 cm x L 139,7 cm x W 12,9 cm |
| Brutogewicht | 15,6kg |
| Artikelcode | 10018701 |