Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Elektronische weegschaal RENPHO ELIS SOLAR 2 A020
38€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | RENPHO |
| Producttype | Impedancemeter |
| Visualización | Led |
| Maximaal ondersteund gewicht | 180kg |
| Graduatie (g) | 100g |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Impedantiemeter | Ja |
| Batterijen meegeleverd | Nee |
| Aantal personen | 999 |
| Aanvullende kenmerken | RENPHO Elis Solar 2 Connecterende Weegschaal 13 Fundamentele Lichaamsmetingen: Biedt een overzicht van uw welzijn met 13 indicatoren van lichaamssamenstelling, waaronder gewicht, spiermassa, onderhuidse vetten, vetvrij gewicht, lichaamswater, skeletspieren, botgewicht, lichaamsleeftijd, basaal metabolisme, eiwitten, BMI en vetpercentage Bio-elektrische Impedantie Analyse (BIA) Technologie: Maakt gebruik van vier hoogprecisie sensoren die een zwakke elektrische stroom via de voetzool sturen om de weerstand te meten en lichaamssamenstellingsindicatoren te evalueren via een geavanceerd algoritme Zonne- en Omgevingsenergie: Duurzame en milieuvriendelijke weegschaal met een geïntegreerde zonnebatterij (capaciteit 500 mAh) die energie opvangt uit omgevingslicht of direct zonlicht om op te laden RENPHO Health App: Ingebouwde app die toegang geeft tot de 13 metingen en de gezondheidstoestand van het lichaam volgt met interactieve grafieken en realtime trends (dagelijks, wekelijks, maandelijks of jaarlijks) Bluetooth Connectiviteit: De weegschaal maakt direct verbinding via Bluetooth met de app Multiplatform Compatibiliteit: App-gegevens zijn compatibel en kunnen worden gesynchroniseerd met andere gezondheidsplatformen zoals Apple Gezondheid, Samsung Health, Google Fit (via Boogie Fit) en Fitbit Onbeperkt Aantal Gebruikers: Ideaal voor het hele gezin, koppelt direct de gebruiker aan het juiste profiel (geschikt voor kinderen, volwassenen en atleten) Speciale Modi: Beschikt over specifieke modi, waaronder Baby Modus en Atleet Modus Premium Ontwerp: Gemaakt met glas bedekt met elektrogeleidend indiumtinoxide (ITO), met een hoogwaardige coating die de precisie van de BIA-technologie behoudt |
| Afmetingen pakje | H 29,9 cm x L 30,3 cm x W 3,5 cm |
| Brutogewicht | 1,5kg |
| Artikelcode | 10013103 |
Rated 4 de 5 de CarineouKa par Capricieux par moment. Parfois capricieux, même chargé. Application génial.
Date de publication: 2026-04-21
Rated 5 de 5 de Lalainpot74 par Nickel Produit conforme à mes attentes liaison sur application avec de nombreuses informations et suivi nickel.
Date de publication: 2026-01-27
Rated 5 de 5 de violette par époustouflant ! Ce produit correspond totalement à mes attentes. Facile d'utilisation
Date de publication: 2026-01-26