Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
PC-monitor SAMSUNG 32" curved-S32D390G
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Grootte scherm | 32" |
| Grootte scherm in cm | 81,28cm |
| Gebruik | Kantoor/Multimedia |
| Schermresolutie | 1920 X 1080 Fhd |
| Curved | Ja |
| Schermformaat | 16/9 |
| Paneeltype | Va |
| Schermafwerking | Antireflectie |
| Dynamisch contrastpercentage | Niet Meegedeeld |
| Lichtheidspercentage (Cd/m²) | 250 (Cd/M²) |
| Responstijd (ms) | 4Ms |
| Aansluittechniek | Jack 3.5, Vga, Hdmi |
| Luidspreker | Nee |
| Schermfrequentie | 100Hz |
| Bluelight filter | Ja |
| Inklapbare voet | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Energieklasse | E |
| Nettogewicht | 5,1kg |
| Brutogewicht | 8,7kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Geniet van maximaal comfort om uw productiviteit te bevorderen met het nieuwe Samsung S39GD PC-scherm Gebogen scherm 1500 R Verbeter uw concentratie dankzij de 1500* R kromming van de S32G390G. Omdat de straal dicht bij die van uw gezichtsveld ligt, wordt de zichtbaarheid verbeterd, met minder perifere afleidingen en een betere onderdompeling. Verversingssnelheid van 100 Hz De verversingssnelheid van 100 Hz vermindert de reactietijd zodat u optimaal kunt genieten van uw content. Eye Saver-modus Blijf comfortabel, zelfs tijdens lange sessies voor het scherm. De TÜV-gecertificeerde technologie vermindert de uitstoot van blauw licht en vermindert flikkeringen. |
| Afmetingen product | H 52,53 cm x L 71,61 cm x D 52,53 cm |
| Afmetingen pakje | H 20,5 cm x L 90 cm x W 51 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10008541 |
Rated 2 van de 5 door Lolec uit Decu de la marque Ca bave, la resolution est naze, c'est à se demander si le produit n'est pas défectueux , je me suis fait avoir par l'esthétique. Pour du jeux, pourquoi pas, Mais pour du pro, je le déconseille.
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 5 van de 5 door Domi uit Bon achat Très bon rendu, belle image, couleur fluide Samsung quoi
Datum plaatsing: 2026-03-10
Rated 5 van de 5 door Hp 86 uit très bon produit conforme à mes attentes très simple d'utilisation.
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door caps uit Ecran plat Ecran plat incurvé Samsung de bonne qualitéà un prix intéressant.
Datum plaatsing: 2026-01-31
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Simple et utile pour le trvail Ecran semi-PRO , très agréable pour le trvail et pour la famille , ne fatigue pas les yeux
Datum plaatsing: 2026-01-28
