Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
PC-monitor SAMSUNG 32" curved-S32D390G
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Grootte scherm | 32" |
| Grootte scherm in cm | 81,28cm |
| Gebruik | Gaming |
| Curved | Ja |
| Schermformaat | 16/9 |
| Paneeltype | Va |
| Schermafwerking | Antireflectie |
| Helderheid | 250Nits |
| Responstijd (ms) | 4Ms |
| Aansluittechniek | Jack 3.5, Vga, Hdmi |
| Schermfrequentie | 100Hz |
| Bluelight filter | Ja |
| Inklapbare voet | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Energieklasse | E |
| Nettogewicht | 5,1kg |
| Brutogewicht | 8,7kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Geniet van maximaal comfort om uw productiviteit te bevorderen met het nieuwe Samsung S39GD PC-scherm Gebogen scherm 1500 R Verbeter uw concentratie dankzij de 1500* R kromming van de S32G390G. Omdat de straal dicht bij die van uw gezichtsveld ligt, wordt de zichtbaarheid verbeterd, met minder perifere afleidingen en een betere onderdompeling. Verversingssnelheid van 100 Hz De verversingssnelheid van 100 Hz vermindert de reactietijd zodat u optimaal kunt genieten van uw content. Eye Saver-modus Blijf comfortabel, zelfs tijdens lange sessies voor het scherm. De TÜV-gecertificeerde technologie vermindert de uitstoot van blauw licht en vermindert flikkeringen. |
| Afmetingen product | H 52,53 cm x L 71,61 cm x D 52,53 cm |
| Afmetingen pakje | H 20,5 cm x L 90 cm x W 51 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10008541 |
Rated 5 van de 5 door Toutounet uit Parfait Exactement ce que je voulais, clairement un bon produit
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door Phileg uit Ecran PC incurvé 32" SAMSUNG S32D390GAU- 100HZ fait le job, bonne qualité de l'image ! répond à mes attentes.
Datum plaatsing: 2026-04-23
Rated 5 van de 5 door jean uit tres bien J'ai achete un ecran ordinateur tres bien rien a redire
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door Doudou uit Bon produit Très bon produit,je le recommande, prix raisonnable.
Datum plaatsing: 2026-04-09
Rated 4 van de 5 door iamozr uit un moniteur intéressant Difficulté à régler la bonne résolution. Sensation de pixelisation Surface très appréciable
Datum plaatsing: 2026-03-30
