Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
PC-monitor MEDION 32"Curv MD22093- 165HZ
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MEDION |
| Grootte scherm | 31,5" |
| Grootte scherm in cm | 80,01cm |
| Gebruik | Gaming |
| Curved | Ja |
| Schermformaat | 16/9 |
| Helderheid | 300Nits |
| Responstijd (ms) | 1Ms |
| Aansluittechniek | Displaypoort, Jack 3.5, 2 Hdmi |
| Toebehoren. | 1 Display Port-Kabel |
| Vermogen | 4W |
| Schermfrequentie | 165Hz |
| Inklapbare voet | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Energieklasse | D |
| Nettogewicht | 7,9kg |
| Brutogewicht | 9,2kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Hoogte verstelbaar met voet tot 110 mm HDMI1 versie 1.4 met HDCP-ondersteuning HDMI2 versie 2.0 met HDCP-ondersteuning 1x Display Port versie 1.4 1x audio-ingang 1x hoofdtelefoonuitgang 1x voedingsaansluiting |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 70,8 cm x D 42 cm |
| Afmetingen pakje | H 51,4 cm x L 20,8 cm x W 9,3 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | MEDION AG |
| Postadres | 75 RUE DE LA FOUCAUDIERE 72100 LE MANS |
| E-mailadres | SERVICE-CLIENT-FR@MEDION.COM |
| Artikelcode | 988557 |
Rated 5 van de 5 door Damien 08 uit Super bien Très bonne écran pc qualité très bien je suis satisfait
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 5 van de 5 door Patricia Pat uit Très bon produit Mon compagnon est entièrement satisfait du produit.
Datum plaatsing: 2026-04-25
Rated 4 van de 5 door ojeanco uit très bon produit 165 Hz + 1 ms : très fluide pour les FPS, battle royale, jeux rapides. Dalle VA incurvée (4000:1) : bons contrastes, noirs profonds. Adaptive Sync : réduit le tearing, compatible avec toutes les cartes graphiques. Réglable en hauteur, inclinable, rotatif : ergonomie rare à ce prix. Connectique complète : 2× HDMI + 1× DisplayPort. Prix attractif
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 5 van de 5 door franck62800 uit excellent très bon article !!!! très bon rapport qualité prix !!!
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 5 van de 5 door Patrick 62110 uit Branchement facile avec hdmi. Très bon produit. La possibilité de payer en plusieurs mensualitées a motivé mon achat.
Datum plaatsing: 2026-03-27
