Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Oven email HIGH ONE MFO 65 M K 343C
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Type oven | Elektrisch, Heteluchtcirculatie |
| Verwarmingswijze | Hetelucht |
| Totaal netto volume | 65L |
| Schoonmaken van de oven | Handmatig |
| Type deur | Klassiek |
| Programmeerbaar | Ja |
| Aantal bereidingswijzen | 8 |
| Maximale temperatuur (°C) | 250°C |
| Grill | Ja |
| Energieklasse | A |
| Vermogen oven (W) | 3 000W |
| Vermogen grill (W) | 2 000W |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Toebehoren. | 1 Rooster, 1 Lekplaat |
| Inbouwafmetingen | H 60 x L 57 x P 56 cm |
| Afmetingen product | H 59,5 cm x L 57,5 cm x D 59,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 67 cm x L 64,8 cm x W 68,8 cm |
| Kleuren | Zwart |
| Brutogewicht | 36kg |
| Aanvullende kenmerken | Economisch,Dubbele Grill |
| Stroomverbruik uitstand | 0,3W |
| Automatisch uitschakelen | 20min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 988609 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de Benj par J'ai acheté cet article il y a un mois pour les moments rien à dire,on verra après.merci
Date de publication: 2026-05-07
Rated 5 de 5 de Humaga par Four Très bon rapport qualité prix je recommande vivement
Date de publication: 2026-05-03
Rated 5 de 5 de Virginie77 par Très bon four Très bon four, simple d’utilisation je recommande à 100%
Date de publication: 2026-04-29
Rated 5 de 5 de Msc08 par Bon rapport qualité prix Très bien, fonctionnel, fonctionne bien. Rien à redire.
Date de publication: 2026-04-29
Rated 5 de 5 de Berber par Super J' ai acheté cet article pour mon fils en Pays-Bas. Ça marche bien après l'installation.
Date de publication: 2026-04-29
