Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Heteluchtoven VALBERG MFO 65 H X 343X
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type oven | Multifunctionele Oven |
| Verwarmingswijze | Hetelucht |
| Totaal netto volume | 65L |
| Schoonmaken van de oven | Hydrolyse |
| Type deur | Klassiek |
| Programmeerbaar | Ja |
| Aantal bereidingswijzen | 8 |
| Maximale temperatuur (°C) | 250°C |
| Grill | Ja |
| Energieklasse | A |
| Vermogen oven (W) | 3 000W |
| Vermogen grill (W) | 2 000W |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Toebehoren. | 1 Lekplaat, 1 Rooster |
| Afmetingen product | H 59,5 cm x L 59,5 cm x D 57,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 67 cm x L 64,8 cm x W 68,8 cm |
| Kleuren | Inox |
| Brutogewicht | 36kg |
| Aanvullende kenmerken | Ontdooien,Dubbele Grill |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,8W |
| Automatisch uitschakelen | 20min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 988682 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door bebert uit Super apareil J'ai acheté un frigo qui me donne tout satisfaction.
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de 5 door Isa03 uit Super achat J ai acheté cette article il y a un mois trop contente
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de 5 door Evy30 uit Bon rapport qualité prix Contente de mon achat très fonctionnel Conforme à mes attentes
Datum plaatsing: 2026-04-28
Rated 5 van de 5 door Camille uit Marche tres bien 2 mois que je l’ai est tres comptant et il recommande achat très
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 3 van de 5 door Pas de pseudo uit Nettoyage vapeur pas top lire l'avis. Pour la cuisson il fonctionne bien mais pour Nettoyage vapeur il y a un problème l'eau coule le long de vitre intérieure et une partie d'eau s'écoule en-dehors du four, une partie l'eau est passée en dessous du four et une autre partie de l'eau à coulé dans les tiroirs du bas du meuble. Et a aussi laissé une trace dans le fond du four. Le test a été fait le premier jour d'achat sans avoir cuisiné, je vous laisse deviner se qui se serait passé s'il y avait des graisses. Conclusion le Nettoyage vapeur est un argument de vente et n'est pas au top.
Datum plaatsing: 2026-04-19
