Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
NEOLIUM LED-strip voor tv’s van 55" tot 65"
37€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | NEOLIUM |
| Type | Led Tape |
| Fitting | Nb |
| Levensduur (u) | 10 000h |
| Soort licht | Veranderende Kleuren |
| Geconnecteerd product | Ja |
| Compatibiliteit : Siri / Google Assistant | Nee |
| Energieklasse | Nb |
| Aanvullende kenmerken | Ingangsspanning: DC 12V / 1,5A Vermogen: 18W Lengte: 3,8m Kleur: RGBIC Aantal LED's: 60 LED/meter Compatibiliteit: televisies van 55” tot 65” Lengte van de voedingskabel: 1,50m WiFi 2.4G Bedieningsmethode: Wifi-app Applicatie: DAYBETTER Functies: Muziekmodus / Kleurverandering Waterdichtheid (IP): IP20 Materiaal: Plastic + PC Inhoud van de doos: 1 RGBIC LED-strip, 1 Scherm synchronisatiecamera, 1 Voedingsadapter 12V / 1,5A, 1 Bevestigingsset (adhesieve clips) |
| Afmetingen product | H 1 cm x L 2 cm x D 380 cm |
| Afmetingen pakje | H 14,9 cm x L 14 cm x W 6,3 cm |
| Brutogewicht | 0,288kg |
| Artikelcode | 10014445 |
Rated 5 van de 5 door mario uit j'ai acheter cette article le mois passer et je suis tr ès contemp
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 5 van de 5 door sydney62 uit super beau tres content de se produit marche tres bien et facile a installer
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 1 van de 5 door Kadr uit Pas comme sur les écrans 3 angle sur 4 fonction pas trop top les lumières .
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 2 van de 5 door Anoniem uit Décevant Même après avoir tenté 100 fois de calibrer la caméra, rien y fait. Déjà elle ne voit pas l’écran en entier (j’ai un 58 pouces et c’est sensé s’adapter sur + grand) et en plus elle voit les couleurs en vert. Donc en plus de ne pas voir les côtés et le bas de l’écran, elle rend les couleurs claires en vert. Vraiment déçu
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door Bebe uit Super fonctionnalité pour ma salle Bonsoir J'ai acheté ce produit Et j'en suis très contente je l'ai mis dans ma chambre très beau Marche très bien Des des ailes désigne Design super bienMerci beaucoup
Datum plaatsing: 2026-03-04